KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Kimdir Piramit İnşaat ?

Firmamız  Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu Mehmet MEÇİN ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu kardeşi Mansur MEÇİN ortaklığı ile kamu ve özel sektöre her türlü inşaat, restorasyon, mekanik tesisat, elektrik işleri ile her türlü inşaat altyapı  işleri ve proje bazlı inşaat  mobilyaları imalatı ve montajı  konusunda faaliyette bulunmak üzere kurulmuştur.

Geçen ondokuz yıllık süre zarfında kamu ve özel sektöre taahhüt  ettiğimiz onlarca projeye başarıyla imza atmış bulunmaktayız. Hem inşaat mobilyaları konusunda ve hem de inşaat taahhüt işleri konusunda kısa sürede gerçekleştirdiğimiz nitelikli işlerle sektörde önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız.

            Yıllık büyüme hedeflerimizi geçen yıllar itibari ile önemli oranda gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Büyümemizle beraber nitelikli teknik personel ve işgücü ekibimizle yeni tecrübeler edinmiş ve tecrübelerimizi iş yaptığımız partnerlerimizle de paylaşma olanaklarımız olmuştur. Son yıllarda iş hacmimizin büyümesi sebebi ile gelen taleplere daha profesyonel cevap verebilmek için mobilya imalat departmanımızı yeni kurduğumuz ve sadece mobilya imalat ve montajı konusunda faaliyet gösteren yeni firmamız bünyesine 2013 yılında almış bulunmaktayız.

            Önümüzdeki on yıllık projeksiyonda faaliyet gösterdiğimiz alanlarda nitelikli bir büyüme sağlamak, özellikle restorasyon uygulamaları, kamu yatırım projeleri, kentsel dönüşüm ve konut üretimi konusundaki ciromuzu büyütmek, bu alanda eksik olan nitelikli ve yeni işgücü yetişmesini sağlamak ve yeni istihdam yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak en büyük iftihar kaynağımız olacaktır.  

Firmamız Hakkında
Nav
Color Skin